O nás

Na jednom místě nabízíme vše potřebné k vybavení firmy – od kancelářského nábytku přes manipulační techniku vlastní výroby až po drobnosti, kterými zkrášlíte jakýkoliv prostor nebo si usnadníte práci. U nás najdete vše na jednom místě, ať už chcete provoz funkčně vylepšit nebo budujete své podnikání od nuly. Pomáháme vytvořit takové pracovní prostředí, ve kterém se nejen dobře pracuje, ale kde se zaměstnanci navíc cítí příjemně.

KDO JSME A KDE NÁS NAJDETE

Nepatříme mezi korporáty se stovkami zaměstnanců. Jsme menší firma z Ostravy a na zpracování objednávek a spokojenosti zákazníků se nás podílí okolo 20. Na trhu se pohybujeme už od roku 1990 a za tu dobu víme, co naši zákazníci chtějí. Zabýváme se prodejem a výrobou manipulační techniky, kancelářského a dílenského nábytku a dalšího vybavení, které se hodí nejen do provozů a firem, ale i koncovým zákazníkům.

V ČEM SE LIŠÍME OD OSTATNÍCH

Dopravou zdarma vás už nikdo nepřekvapí, ale u nás ji stejně získáte taky. Náš největší trumf však spočívá ve vlastní výrobě. Používáme kvalitní materiály, komponenty a ověřené postupy, které zaručují dlouhou životnost a vysokou jakost našich produktů. Když si u nás objednáte rudlu, kancelářský regál nebo plošinový vozík, nepřiputuje za vámi z druhého konce světa, ale z ostravské kovodílny. U srdce vás zahřeje česká výroba i nižší uhlíková stopa firemního vybavení. A pokud budete mít na manipulační techniku speciální požadavky, neváhejte nás kontaktovat – společně jistě vymyslíme ideální řešení.

          

DÍKY TECHNICKÝM ZNALOSTEM POZNÁME KVALITU

Naše zkušenosti s výrobou nám dávají potřebný nadhled i při nákupech produktů jiných výrobců. Z výroby víme, jak mají vypadat funkční konstrukce, materiály, spoje i sváry. Díky tomu vybíráme do sortimentu jen zboží, které je kvalitní, účelové a které vydrží. I proto u nás dostanete prodlouženou záruku 10 let, za svým zbožím si totiž stojíme. 100% obchodníci sice rozumí obchodu, ale mnohdy nepoznají dobře zpracovaný výrobek od podřadného zboží a klidně ho zařadí do sortimentu. To se u nás nestane.

NA SPOKOJENOSTI ZÁKAZNÍKŮ SI DÁVÁME ZÁLEŽET

Vždycky se rádi vrátíte tam, kde jste byli spokojení. Kde jste sehnali všechno, co jste potřebovali. Kde vám poradili, když jste tápali. A kde s vámi rychle vyřešili každý problém, který nastal. Spokojený zákazník, který se pravidelně vrací, je pro nás výhra, a právě proto si dáváme na zákaznickém servisu setsakramentsky záležet. Klademe důraz na dostupnost – více než 90 % zboží u nás najdete skladem. Představte si, že celou kancelář zařídíte jen na pár kliknutí a druhý den může být vše u vás. Za standard považujeme rychlé a bezproblémové dodání a pohotové reakce na požadavky zákazníků.

Pokud o nás chcete vědět víc, napište nám na prodej@kovopraktik.cz nebo zavolejte na + 420 596 789 334. Rádi vám pomůžeme.